Velká učebnice čarodějnictví a magie

Raymond Buckland - Velká učebnice čarodějnictví a magie

Raymond Buckland
VELKÁ UčEBNICE čARODěJNICTVÍ A MAGIE
Díky zjištění, že nové čarodějnictví – neboli kult Wicca – není uctívání ďábla, si tisíce náboženských hledačů na celém světě konečně uvědomily, že toto pozemské náboženství by mohlo být odpovědí na jejich potřeby. Přesto bylo téměř nemožné dát dohromady všechny složky vytvářející tuto náboženskou praxi, zvláště při oslovování osobních potřeb.
Nyní přichází Bucklandova Velká učebnice čarodějnictví a magie, jedna kniha spojující toto všechno dohromady. Ray Buckland v ní učí historii, praxi, kompozici, formulacím, mechanice magie, bylinkářství, věštění… zkrátka všem aspektům praxe čarodějnického kultu Wicca. A nepředstavuje jen jednu tradici. Zaujímá nesektářský přístup a ukazuje, jak byste si vy sami mohli sestavit náboženství, tak aby vyhovovalo vašim konkrétním potřebám. Dává rady ke skladbě rituálů, zakládání sabatu (skupiny), vytváření systému, aby vyhovoval vašim osobním přáním a potřebám. Hovoří i k samostatně působícím čarodějnicím – povzbuzuje a radí, jak se věnovat starému náboženství.
Toto je učebnice. Je předkládána ve formě lekcích vrcholících zábavnými a poučnými cvičeními, ideálními pro samostatné studium i práci ve skupině. Je to dokonalá kniha pro samostatného studenta, nově se vytvářející sabat, samostatně působící čarodějnici nebo jednoduše pro zvědavé čtenáře. Taková kniha byla už dávno potřebná.
Brožovaná (V2), 261 str.
ISBN 80-7205-616-6
9788072056163

Příspěvek byl publikován v rubrice Esoterika se štítky a jeho autorem je PDF Knihy. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..