Mužské tělo

K. Winston Caine – Perry Garfinkel
MUŽSKÉ TěLO
Neztrácejte ani den! Fyzická síla. Duševní zdatnost. Sexuální výkonnost. Odolnost vůči chorobám. Energičnost. Spolehlivost. Takto muž definuje dobré zdraví. A teď se můžete dozvědět, jak ho dosáhnout. Mužské tělo je první knihou, která kdy nabídla všechny nástroje a metody, které muž potřebuje k tomu, aby žil déle, aby byl silnější, zdravější a moudřejší. Autoři a redaktoři časopisu Men’s Health (Mužské zdraví) konzultovali více než 350 špičkových expertů, aby dali dohromady nejsouhrnnějšího možného průvodce k tomu, jak si má muž udržet zdraví a dobrou pohodu. V knize najdete: kompletního průvodce v oboru posilování zdatnosti a zdraví; prověřené metody k potírání stresu, únavy a duševního vyčerpání; cvičení, potraviny a techniky životního stylu pro udržení každé části těla ve zdraví a bez zranění; upřímné rady k tomu, jak zlepšit sexuální výkonnost; zdravotní testy, jaké by měl absolvovat každý muž a kdy; jednoduché cesty k drastickému omezení rizika rakoviny nebo srdečních chorob; překvapivé triky k zlepšení sluchu, zraku, čichu, spánku i citlivosti konečků prstů; správné způsoby, jak potřásat rukou, upravovat si vousy, stříhat si nehty, a dokonce i tipy pro oblečení odpovídající vašemu tělesnému typu.
ISBN 80-7205-111-3
9788072051113

Mudry a jejich léčivá síla

Rajendar Menen - Mudry a jejich léčivá síla

Mudry, takzvaná jóga pro ruce, jsou ideálním léčebným prostředkem. Je o nich známo, že jsou prevencí i léčbou onemocnění, a co je nejdůležitější, pomalu vám přinášejí duševní regeneraci. Stačí pravidelně provádět uvedené pozice prstů a vaše tělo omládne, vyléčíte si mnohé potíže a pomalu si začnete uvědomovat svou duchovní stránku. Jejich provádění je jednoduché, nevyžadují žádnou zvláštní fyzickou kondici a jsou naprosto zadarmo.

Mějte lepší pam컍

se zaregistrujte - MěJTE LEPŠÍ PAMě

MěJTE LEPŠÍ PAMě
Více než sto zbrusu nových technik od nejlepších amerických odborníků na zlepšení paměti
V nedávné době psychologové vytvořili termín informační přetížení, čímž popisují slabou koncentraci, podrážděnost a výpadky paměti spojené s dnešním rychlým životním tempem. Zeptali jsme se tedy více než padesáti špičkových odborníků na pamě, jak tyto problémy zvládat. Objevte „rozumnější“ životní styl, zdravá jídla a chytré mnemotechnické pomůcky, které vám pomohou v každém věku. Mezi dotazované odborníky patří tito lékaři PREVENTION:
-Thomas H. Crook III., Ph. D., ředitel Kliniky pro výzkum paměti.
-Lawrence C. Katz, Ph. D., autor knihy Udržte naživu svůj mozek.
-Maria Simonsonová, Ph. D., je ředitelkou Kliniky pro zdraví, váhu a stres při Lékařském institutu Univerzity Johnse Hopkinse.
-Julian Whitaker, M. D., autor knihy řešení problémů s pamětí.
-Mark Stengler, N. D., lékař specializující se na přírodní rostlinnou léčbu.
-Charles DeCarli, M. D., je ředitel Alzheimerova centra.
-Arthur Winter, M. D., je ředitelem Newjerseyského neurologického institutu.
-Barry Gordon, M. D., Ph. D., autor knihy Pamě: pamatování a zapomínání v každodenním životě.
-Mark Mattson, Ph. D., je vedoucím neurologické laboratoře v Národním institutu pro výzkum stárnutí.
-Scott Gerson, M. D., specialista na ájurvédskou medicínu.
136 str., V2
IBSN 978-80-7349-057-7
9788073490577

Makrobiotika a přírodní léčení

Michio Kushi - Makrobiotika a přírodní léčení

Jak si poradit s jednotlivými chorobami zažívacího, dýchacího, rozmnožovacího systému, chorobami krve či rakovinou a dalšími, se kterými si uznávaná medicína neví rady? Jak uzdravovat přírodními cestami, jak souvisí výživa a rakovina, jaký je standardní makrobiotický režim? To všechno lze nalézt v této knize, ve které známý japonský autor vychází ze všeobecných zkušeností našich předků před tisíci lety.

Makrobiotika

Carl Ferré - Makrobiotika

Carl Ferré studuje, praktikuje a učí makrobiotiku už dvaadvacet let. Jako ředitel nadace George Ohsawa Macrobiotic Foundation prodiskutoval výhody makrobiotického způsobu života už s několika tisíci lidmi. Když zkusíte jeho makrobiotiku, vaše únava pomine, ulevíte bolestem a vyléčíte své nemoci, vrátí se vám chu k jídlu, naplníte svůj sexuální život, prohloubí se vám spánek, zlepší se vám pamě a vyjasní myšlení, zapomenete na zlost a strach a získáte kontrolu nad svým osudem.