Reiki – domácí lékárna

Walter Lubeck - Reiki - domácí lékárna

Walter Lübeck
REIKI – DOMÁCÍ LÉKÁRNA
Reiki-terapie, kterou lze aplikovat na více než čtyřicet nemocí. Využijte darů přírody.
Reiki dnes patří k nejznámějším ezoterickým cestám poznání. Slovo „reiki“ znamená univerzální životní sílu. Jednoduchou technikou je možno všeobsahující životní energii kosmu snadno využít k léčení. Domácí lékárna reiki poskytuje mnoho praktických návodů, jak reiki využívat pro běžnou péči o zdraví. V této knize je léčba poprvé dána i do souvislosti se způsobem stravování. Jádro knihy představují speciální postupy při léčbě jednotlivých chorob, doplněné četnými přehlednými obrázky.
Brož.; 160 str.
ISBN 80-7205-634-4
9788072056347

Základní kniha o auře

Walter Lubeck - Základní kniha o auře

Walter Lübeck

ZÁKLADNÍ KNIHA O AUŘE

Jak si osvojit schopnost vidění aury, jakým způsobem může člověk rozvíjet své „nadsmyslové síly“ a k čemu je může využít? Tato kniha je návodem, který vede krok za krokem přes senzibilizaci pro jemnohmotné vibrace do fascinujícího světa vidění aury a umožňuje začít s uzdravováním energií a citů již  jemnohmotné oblasti.

Tao peněz

Walter Lubeck - Tao peněz

Walter Lübeck
TAO PENěZ
O spirituálním přístupu k penězům, povolání a majetku jako prostředku osobní a společenské transformace
Pro Waltera Lübecka jsou peníze rovny energii, která se může projevovat jakýmkoli myslitelným způsobem. Právě peníze obsahují ve velké míře spirituální dimenzi: a již peníze aktivují kořenovou čakru, a bohatství uvádí do pohybu čakru radosti ze života, nebo a práce působí na čakru moci a srdce. Walter Lübeck ukazuje, jak můžeme povoláním probudit výrazovou čakru a jak může majetek vystupňovat energii kundaliní.Tato kniha pojednává i o uzdravování materiálního vědomí.Tao peněz obsahuje řadu cvičení ke spirituálnímu smyslu peněz, práce, povolání a ještě mnohem víc. Můžeme si zjistit, jaký peněžní typ jsme, a v případě aktuální potřeby nám pomohou vybrané kyvadlové tabulky.

Práce se životní energií

Walter Lubeck - Práce se životní energií

Walter Lübeck
PRÁCE SE ŽIVOTNÍ ENERGIÍ
Jaké druhy životní energie existují? Jak se s nimi zachází? Na tyto otázky odpovídá autor knihy, jež zahrnuje veškeré metody využívající vnímání a ovliňování jemnohmotných sil, které včleňují do našeho života spiritualitu praktickým způsobem a napnují ho tak harmonií a přirozeným bohatstvím. Dále poskytuje všeobecná pravidla pro různé směry, např. kineziologii, duchovní léčení, reiki, polaritu, léčení drahými kameny apod. Seznamuje s vizualizováním, s léčením barvami, s dýcháním, s rituály a jinými nástroji energetické práce. Součástí zacházení se životní energií je i rozumné používání channelingu a věštění.
ISBN 80-7205-622-0
9788072056224