Dokonalý dámský domácí večírek

Jacqui Ripley - Dokonalý dámský domácí večírek

Ripley Jacqui
DOKONALÝ DÁMSKÝ DOMÁCÍ VEčÍREK
Už jste někdy přemýšlela o uspořádání večírku výlučně pro dámy? Pravé dámské jízdy, a k tomu navíc u sebe doma? Proč pro jednou nevyměnit oblíbený bar za vlastní obývák? Má to celou řadu výhod a můžete se stejně dobře bavit.
Pokud se vám představa něčeho takového jen mihla hlavou nebo o tom již (vážně) uvažujete, kniha Dokonalý dámský domácí večírek od Jacqui Ripleyové může být právě tím, co pro uskutečnění této představy či plánu potřebujete. Seznámí vás se základními aspekty pořádání DDDV – kdy ho pořádat, pro koho (míněno pro které kamarádky, výjimku tvoří nejlepší gay kamarád) a v jakém počtu, a hlavně co na něm dělat. Večírek se nemusí nést jen v duchu divokého popíjení, ale může mít i své téma. Je některá z vašich kamarádek těhotná, má po rozvodu či rozchodu s přítelem, nebo ji naopak čeká velké rande s tím pravým? Oslavte to spolu s ní! To jsou jen některá z možných témat.
Ke každému večírku patří samozřejmě dobré jídlo a pití. Žádné velké vyvařování, ideální jsou jednohubky na tisíc způsobů, a k tomu něco sladkého. Vlastně kopec sladkostí, vždy „jedinou příležitostí, kdy si dezerty skutečně můžete vychutnat, je v kruhu svých kamarádek“. A k pití by to samozřejmě měly být koktejly – alkoholické i nealkoholické (pro nastávající matky), pro každé roční období.
Ke každému z večírkových témat autorka nabízí celou řadu tipů, co na něm dělat, ale hlavně jak se v kruhu svých kamarádek dobře bavit. Můžete si (nechat) udělat manikúru a pedikúru, promasírovat celé tělo, vytvořit bezva účes, naučit se různé fígle pro make-up či získat dokonalé falešné opálení. Věnovat se hraní společenský her či sledování filmů na DVD. Nebo si jen odpočinout a uvolnit se s jógou a šálkem dobrého bylinkového čaje.
Možností je nepřeberné množství, stačí se do toho pustit!